Mindenkinek gyújtanak egyszer gyertyát.
Veszprémben hagyományosan az Alsóvárosi temető honvéd sírjainál csütörtökön kezdődtek meg a város Halottak Napi megemlékezései. A hősi halált halt katonák emlékművénél Szabó György alezredes, kiemelt rotestáns lelkész mondott imát. Beszédjében kiemelte, hogy a katonák sajátja az, hogy a Halottak Napján nem csak a hozzátartozóikról emlékeznek meg,...


